25 вересня 2024 року старшокласники Ірпінського ліцею № 1 отримали унікальну можливість ближче познайомитися з міжнародним правом та його роллю у сучасному світі. Профорієнтаційний захід був організований кафедрою міжнародного права та права Європейського Союзу для того, щоб поглибити знання молоді та показати перспективи розвитку в цій сфері.

Під час зустрічі доцент кафедри Ярослав Фокін надав детальну інформацію про спеціальності 293 «Міжнародне право» та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», на яких навчаються студенти в Навчально-науковому інституті права Державного податкового університету. Учні дізналися про переваги навчання на цих напрямках і про можливості кар'єрного зростання у сфері міжнародного права. Захід допоміг учням краще розібратися в освітніх та професійних можливостях кафедри, а також отримати корисну інформацію для майбутнього професійного вибору.

Дякуємо адміністрації Ірпінського ліцею № 1 за можливість зустрічі із учнями!

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!