На профорієнтаційній ініціативі, яка відбулася 22 березня 2024 року, старшокласники Коцюбинського ліцею селищної ради Бучанського району Київської області отримали унікальну можливість поглибити своє знайомство з міжнародним правом та його значенням.

Зустріч була організована кафедрою міжнародного права та права Європейського союзу з метою поглибленого вивчення та усвідомлення перспектив цієї галузі серед молоді. Учасники отримали можливість поспілкуватися з викладачами, які поділилися своїм досвідом у цій сфері, а також взяли участь у цікавих дискусіях та практичних заняттях. Захід допоміг учням краще розібратися у тонкощах міжнародного права та розглянути можливі шляхи розвитку своєї кар'єри в цій галузі.

Під час заходу доцент кафедри, Ярослав Федорович Фокін, провів захоплюючу та інформативну лекцію, де учням було представлено обширні знання про спеціальності 293 «Міжнародне право». Вони дізналися про переваги цих напрямків у сучасному світі, а також про можливості кар'єрного зростання в цій галузі. Зустріч дала учням можливість отримати важливу інформацію про освітні можливості та практичне навчання на кафедрі міжнародного права та права Європейського союзу.