01 листопада 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи кафедра міжнародного права організувала та провела зустріч з учнями випускних класів Ірпінського академічного ліцею «Мрія» Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області.

У зустрічі зі старшокласниками взяли участь завідувачка кафедри міжнародного права к.ю.н., доцент, Чернецька Олена Василівна та доцент кафедри міжнародного права к.ю.н.  Фокін Ярослав Федорович.

Виступаючи на зустрічі завідувач кафедри міжнародного права ознайомила учнів зі спеціальністю «Міжнародне право», її перевагами та перспективами.

У ході зустрічі учні 11-их класів отримали вичерпну інформацію про спеціальність «Міжнародне право». Говорили про можливості та перспективи професії юриста-міжнародника в сучасному світі. Майбутні абітурієнти дізнались, як проходить освітній процес на кафедрі міжнародного права, де і як організовується практичне навчання студентів.

Профорієнтаційний захід відбувся за сприяння директора ліцею Пташника Івана Мироновича та заступника директора з виховної роботи Рижкової Ірини Володимирівни. Щира вдячність за надану можливість.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!