У рамках профорієнтаційної ініціативи, яка відбулася 9 лютого 2024 року, старшокласники Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області отримали унікальну можливість поглибити своє знайомство з міжнародним правом та його значенням. Зустріч, організована кафедрою міжнародного права та права Європейського союзу, мала за мету поглиблене вивчення та усвідомлення перспектив цієї галузі серед молоді.

Під час заходу доцент кафедри, Ярослав Федорович Фокін, провів цікаву та інформативну лекцію, в якій учням було представлено обширну інформацію про спеціальності "Міжнародне право" та "Міжнародні відносини". Вони дізналися про переваги цих напрямків в сучасному світі, а також про можливості розвитку та кар'єрного зростання в цій галузі. Зустріч також дозволила учням отримати важливу інформацію щодо освітнього процесу та практичного навчання на кафедрі міжнародного права та права Європейського союзу.

Величезна подяка за можливість проведення цієї події йде директору ліцею, Володимиру Миколайовичу Захлюпаному. Подібні ініціативи сприяють глибшому розумінню молоддю своїх інтересів та потенційних кар'єрних шляхів, що важливо для їхнього успішного майбутнього.