06 грудня 2023 р. кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету мала чудову нагоду зустрітися з учнями одинадцятого класу Ірпінського академічного ліцею. Доцент кафедри Ярослав Фокін витупив перед ліцеїстами з доповіддю на тему «Міжнародне та національне право: правові механізми захисту прав людини», під час якої були розкриті основні принципи міжнародного та національного права, та механізми, які гарантують захист прав людини. Презентація була насичена прикладами з реального життя, що дозволило учням краще зрозуміти та оцінити значення міжнародного права для захисту індивідуальних прав і свобод.

Фокусуючись на важливості цієї теми в сучасному світі, виступ допоміг учням розширити свої знання з правознавства та поглибити розуміння значення прав людини в контексті міжнародних та національних нормативних актів.

Щира вдячність керівництву ліцею за надану можливість.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!