У рамках профорієнтаційної ініціативи кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу , що відбулася 13 лютого 2024 року онлайн на платформі Google Meet для старшокласники ліцею "Успіх" Монастирищенської міської ради Черкаської області мали можливість детальніше ознайомитися з міжнародним правом та його значенням в системі міжнародних відносин. Зустріч спрямовувалася на усвідомлення перспектив цієї галузі серед молоді.

Під час заходу к.ю.н., доцент кафедри, Ярослав Федорович Фокін, надав учням обширну інформацію про спеціальності "Міжнародне право" та "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії". Зустріч також дозволила учням отримати важливу інформацію щодо освітнього процесу та практичного навчання на кафедрі міжнародного права та права Європейського Союзу.

Також к.і.н., доцентом кафедри Катериною Сергіївною Лісовою була проведена лекція на тему: «Національний мультипредметний тест з історії України у 2024». Під час лекції Катерина Сергіївна Лісова розповіла про детальний підхід до підготовки до здачі історії України. Вона наголосила на необхідності ретельного вивчення шкільної програми, активної участі на уроках історії, а також використання різних джерел навчальної інформації, таких як підручники, посібники, тести з попередніх років та коментарі від фахівців. Також було зазначено на важливість групування завдань за темами, вивчення візуальних матеріалів, таких як пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва, а також на практику з використанням сервісів підготовки до мультитестів для підготовки до онлайн-тестування. Цей підхід спрямований на якісне засвоєння матеріалу та підвищення успішності на екзамені з історії України.

Величезна подяка за можливість проведення цієї події йде директору ліцею, Мотилюк Зої Анатоліївні та класним керівникам одинадцятих класів.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!