Правові аспекти діяльності Ради Європи : навчальний посібник / Лісова К. С., Фокін Я. Ф., Чернецька О. В., Яцишин Н. Г. – Ірпінь : Державний податковий університет, 2024. – 244 с. ISBN 978-966-337-723-0

Колективом авторів кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу підготовлений та виданий навчальний посібник «Правові аспекти діяльності Ради Європи». Посібник побудований за структурно-змістовною реконструкцією лекційного курсу, який викладається здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». У навчальному посібнику викладені правові аспекти діяльності Ради Європи, розглянуто історію створення та генезу, інституційну й нормативні основи. Акцентовано увагу на окремих конвенціях Ради Європи, діяльності ЄСПЛ та оцінено міжнародне співробітництво у сфері права Ради Європи. Навчальний матеріал викладено з урахуванням нормативно-правової бази Ради Європи. Для здобувачів вищої освіти, аспірантів та викладачів, а також усіх, хто цікавиться питаннями діяльності Ради Європи.

Більш детальне ознайомлення з навчальним виданням за посиланням.