27 жовтня 2022 р. кафедрою міжнародного правапроведений круглий стіл з нагоди Дня Організації Об’єднаних Націй та Міжнародного дня прав людини на тему: «Права людини в сучасних умовах: гуманістичний та безпековий вимір».

Пріоритетними тематичними напрямки роботи круглого столу стали:

• загальнотеоретичні аспекти захисту прав людини в умовах сьогодення;
  • співвідношення міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права;
  • правозахисні механізми захисту прав людини;
  • реформування системи безпеки та можливість створення спеціального трибуналу.
  • ewl

kdsvm

asc

ac

На жаль, досягнення світової спільноти в сфері прав людини, які формувалися під впливом різних чинників об’єктивного характеру протягом останнього століття, потрапили під нищівний вплив військової агресії російської федерації проти України. Наразі слід констатувати, що це ознаменувалося величезною кількістю чинників та факторів не тільки реалізації прав і свобод людини, а в більшій мірі, механізмів їх захисту та гарантій щодо забезпечення фундаментальних прав.

Кафедра міжнародного права дякує всім науковцям та здобувачам вищої освіти за долучення до обговорення актуальної теми.

Всі учасники круглого столу отримали сертифікати про свою участь.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!!!