18 квітня 2024 р. кафедрою міжнародного права та права Європейського Союзу був проведений науковий семінар для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти .ОНП «Міжнародне право» на тему «Парадигма наукових досліджень у галузі міжнародного права та академічна доброчесність».

Гарант ОНП Міжнародне право д.ю.н., професор Леонід Тимченко у своїй промові наголосив про важливість проведення наукових досліджень в галузі міжнародного права; про загальний стан розробки методології в галузі міжнародного права; про дотримання академічної доброчесності та ін.

Доцент кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу Катерина Лісова провела презентацію на тему «Академічна доброчесність».

Завідувач кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу Олена Чернецька акцентувала увагу на необхідності більш активної участі здобувачів у наукових заходах.

Також аспіранти мали чудову нагоди обговорити окремі проблеми в межах своїх дисертаційних досліджень.