03 жовтня 2022 р. доцентом кафедри міжнародного права Навчально-наукового інституту права ДПУ, кандидатом історичних наук Лісовою Катериною Сергіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Історія міжнародного права» для здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти, групи МПБ-21-1, спеціальності  «Міжнародне право» на тему: «Основні інститути міжнародного права та характерні особливості розвитку міжнародних відносин в першій половині ХХ ст.» на базі платформи GoogleMeet.

На лекції було здійснено огляд історії міжнародних відносин в першійполовині ХХ ст. та досліджено їх вплив на подальший розвиток міжнародного права в досліджуваний період. Метою лекції було сформувати цілісне уявлення про особливості системи міжнародного правопорядку та основні інститути міжнародного права в першій половині ХХ ст.

До відкритої лекції крім студентів долучились науково-педагогічні працівники кафедри  та всі бажаючі.

Присутні позитивно оцінили проведену лекцію, відзначили високий науковий і навчальний рівень володіння матеріалом, різноманітність методів і прийомів його подання. Відкрите заняття отримало схвальні відгуки колег і студентів.

vg

ng