В кінці кожного місяця цього навчального року здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту права мають можливість слухати гостьові лекції консультанта віце-президента Комісії з питань закордонних справ Палати Парламенту Італії Фабріціо Фіорі. Курс лекцій італійського професора присвячений «Основам міжнародного права».

Члени наукового гуртка кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу «Студії з міжнародного права» не пропустили ще жодної лекції! 27 березня майбутні юристи-міжнародники відвідали гостьову лекцію Ф. Фіорі на тему: «Галузі міжнародного права». В розрізі теми лектором були розглянуті такі питання:

• Міжнародне економічне право;
  • Міжнародне морське право;
  • Закон про права людини;
  • Міжнародне екологічне право;
  • Міжнародне кримінальне право.

Гостьова лекція Фібріціо Фіорі викликала великий інтерес в аудиторії, свідченням чого стали запитання студентів та жваве обговорення. На завершення зустрічі члени наукового гуртка щиро подякували гостю за цікаву лекцію та отриманні знання.

З нетерпінням чекаємо чергової зустрічі з паном Фабріціо!