Нещодавно здобувачі вищої освіти спеціальності «Міжнародне право» Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету прослухали курс лекцій на тему: «Європейське право: європейське податкове право». В ролі гостьового лектора виступив доктор, професор Ларс Мікер – директор Інституту міжнародного податкового права, Нордкірхен (Німеччина).

Під час лекцій здобувачі вищої освіти мали можливість ознайомитись з історією становлення правових засад Європейського Союзу та механізмами забезпечення виконання законодавства ЄС. Окремо було проаналізовано питання впливу європейського права на національне податкове законодавство, зокрема через директиви Європейського Союзу.

Курс Ларса Мікера був корисний для студентів, адже вони отримати нові знання щодо розуміння європейського правового середовища та його вплив на податкову політику.

Щиро дякуємо за надану можливість адміністрації Державного податкового університету. З нетерпінням чекаємо нових гостьових лекцій від міжнародних партнерів університету.