18 травня 2023 р. з нагоди Дня науки кафедрою міжнародного права Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету був проведений круглий стіл «Україна в глобалізаційних процесах сучасності».

З вітальними словами до учасників круглого столу звернулися заступник директора Навчально-наукового інституту права д.ю.н., доцент Юля Ігорівна Аністратенко та завідувач кафедри міжнародного права к.ю.н., доцент Олена Василівна Чернецька.

Участь у обговоренні питань щодо місця та ролі України в системі міжнародних відносин прийняли науковці, освітяни, юристи-практики та здобувачі вищої освіти.

Темами для обговорення стали:

• «Дотримання принципу справедливості та відновлення верховенства міжнародного права – формула миру в Україні», Ірина Миколаївна Крупеня, к.політ.н., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Київського міжнародного університету;
  • «Євроатлантична інтеграція України: перспектива сьогодення», Олександр Сергійович Дяковський, к.ю.н. адвокат;
  • «Позбавлення громадянства: захист інтересів держави в умовах війни та норми міжнародного права», Ігор В’ячеславович Чудовський, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Чудовський і партнери», адвокат;
  • «Співробітництво України з МКС як механізм притягнення до відповідальності росії за злочинну агресію проти України», Ярослав Федорович Фокін, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права ДПУ.

Здобувачі вищої освіти також долучилися до обговорення, зокрема:

• «Взаємодія України з ЄС щодо захисту прав людини», Олександра Ільницька, студентка ННІ права;
  • «Роль міжнародних організацій у захисті прав людини та гуманітарного права в контексті російсько-української війни», Віолета Ткачук, студентка ННІ права;
  • «Україна та вступ до ЄС: сьогоденна картина перспектив», Олена Небесна, Ольга Коцюба, студентки ННІ права.

Кафедра міжнародного права щиро дякує за участь!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!!!