9 травня 2024 р. з нагоди Дня Європи кафедрою міжнародного права та права Європейського Союзу Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету був проведений круглий стіл ««Україна на шляху інтеграції до Європейського Союзу: здобутки, виклики та перспективи».

З вітальними словами до учасників круглого столу звернулася завідувач кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу к.ю.н., доцент Олена ЧЕРНЕЦЬКА.

Модератор круглого столу – Світлана ДЕНИСЮК, доктор політичних наук, професор, професор кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу Державного податкового університету.

Участь у обговоренні питань щодо місця та ролі України в системі міжнародних відносин прийняли науковці, освітяни, юристи-практики та здобувачі вищої освіти.

Темами для обговорення стали: «Основні напрями інтеграції України до ЄС з урахуванням воєнної агресії росії», «Україна та безпекова солідарність країн ЄС в умовах сучасних викликів», «Теорія та практика адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу в умовах збройної агресії», «Євроінтеграційні стратегічні напрямки розвитку транспортної сфери України», «Захист персональних даних за національним та європейським законодавством: теоретико-правові засади забезпечення адаптації національного законодавства до права ЄС», «Україна в боротьбі зі злочинами за міжнародним правом через призму Люблянсько-Гаазької конвенції», «Відступи України від ряду зобов’язань, узятих відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в умовах воєнного стану: теоретико-правовий аналіз», «Адаптація законодавства України до права ЄС в галузі освіти іноземних студентів» та інш.

Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу щиро дякує за участь представникам Державного торгово-економічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського міжнародного університету та ВСІМ, хто брав участь у роботі круглого столу!!!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!!!