international criminal court 640x424

Хто такий юрист-міжнародник? Сьогодні, як ніколи, всі ми є свідками активного залучення України до загальносвітових процесів шляхом розмаїття форм міжнародного співробітництва та взаємодії в різних сферах та галузях, а саме політичній, економічній, соціальній, освітянській, гуманітарній тощо. Втім Україна формує власну парадигму зовнішньої політики, яка повинна, по-перше, ґрунтуватися на загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права, а з іншого, бути орієнтованою на захист власних національних інтересів.

Власне, до всіх цих процесів та форм міжнародного співробітництва долучається велика когорта юристів-міжнародників, які вміло захищають національні інтереси України за допомогою міжнародно-правових інструментів та засобів.

Втім, прагнення України до повноцінного членства європейської спільноти шляхом економічного, політичного та культурного розвитку суспільства вимагає активної підготовки конкурентоспроможних фахівців у сфері міжнародного права, здатних здійснювати представництво інтересів України в іноземних державах, міжнародних організаціях, професійне представництво фізичних і юридичних осіб у судах України та міжнародних судових органах, в міжнародних арбітражних установах тощо.

ПЕРЕВАГИ.

Професія юриста-міжнародника в сучасних умовах – це ваше вікно можливостей та перспектив бути витребуваними як фахівці не тільки на теренах національної юриспруденції, а й активно працювати в сфері міжнародного правничого співробітництва.

Перспективою опанування програми є поглиблене вивчення двох іноземних мов, що буде відповідати найвищим критеріям фахівця в сфері міжнародного права.

Також однією із переваг освітньої програми є проходження практики в установах та організаціях чи їх підрозділах, які здійснюють діяльність з правозастосування, на базі юридичних департаментів органів державної влади, а також на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, які провадять зовнішньоекономічну діяльність.

Зважаючи на сучасні тенденції розвитку сучасного міжнародного права щодо зростання значення принципу поваги прав людини, Ви отримаєте обсяг знань про доктрини, принципи та інститути, а також юридичні навички, компетентності щодо питань прав людини, а це, в свою чергу, стане Вам гарною нагодою в майбутньому професійно захищати права людини в національних судових органах та міжнародних судових установах.

Кафедра міжнародного права забезпечить Вашу підготовку як юриста-міжнародника, згідно його фундаментального фахового призначення – утвердження та здатність захищати національні інтереси України за допомогою міжнародно-правових інструментів.

Долучайтесь до нашої великої студентської родини – ЮРИСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ!!!