18 вересня 2024р. на кафедрі міжнародного права та права Європейського Союзу стартував проект гостьових лекції. Здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 293 Міжнародне право мали нагоду прослухати лекцію Начальник судового центру юридичного департаменту АТ «Укртелеком» Сергія Мальцева на тему ««Забезпечення безпеки інформаційних мереж» на платформі ZOOM.

В умовах нашого сьогодення інформаційні мережі є важливою складовою сучасної інфраструктури, на якій базуються різні аспекти діяльності – від бізнесу до державного управління. Оскільки більшість даних та комунікацій передається і зберігається в електронному вигляді, питання захисту цих мереж набуває критичного значення. Загрози можуть варіюватися від кібератак, несанкціонованого доступу до інформації до шкідливого програмного забезпечення, тому безпека інформаційних мереж повинна бути пріоритетом для організацій будь-якого рівня.

Здобувачі вищої освіти мали нагоду з’ясувати важливі аспекти інформаційної безпеки в мережах, зокрема технічні методи захисту інформаційних мереж, організаційні методи забезпечення безпеки, питання конфіденційності, що особливо важливо для захисту персональних даних, комерційної таємниці та державних секретів тощо.

На завершення розпочалось жваве обговорення теми лекції зі студентами. Лектор із задоволенням відповів на всі запитання здобувачів вищої освіти. Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу висловлює щиру подяку Сергію Мальцеву.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!