В продовження серії гостьових лекцій, на кафедрі міжнародного права та права Європейського Союзу відбулася зустріч здобувачів спеціальності «Міжнародне право» з Олесею Кривецькою, LL.M, к.ю.н., адвокат, юрист із врегулювання суперечок Світової організації торгівлі (2023-2024); радник Астерс (2020-2023); викладач Цюрихського університету; старший юрист ЮФ «Сергій Козьяков та Партнери» (2012-2020) на тему: «Регулювання міжнародної торгівлі: СОТ, досвід України і кар’єра юриста-міжнародника».

Лекція охопила питання правового статусу СОТ, історію створення СОТ, сучасні виклики та способи взаємодії України з СОТ. Пані Олеся докладно зупинилась на питанні світової торгівлі, через призму реальних справ, що перебували на розгляді СОТ.

Особливу увагу здобувачів привернула розповідь лектора щодо її особистого досвіду та шляху, який пройшла пані Олеся від студентської парти до роботи з СОТ.

Лекція викликала жвавий інтерес у здобувачів, які активно ставили запитання та отримували докладні відповіді як на питання, що пов'язані з роботою СОТ, так і питань особистого розвитку.

Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу висловлює щиру подяку Олесі Кривецькій за цікаву та змістовну лекцію і сподівається на подальшу співпрацю.