Продовжуючи серію гостьових лекцій, здобувачі вищої освіти спеціальності 293 «Міжнародне право» навчально-наукового інституту права відвідали гостьову лекцію адвоката, старшого юриста з питань міжнародного захисту БФ «Право на захист» Катерини Чернілевської на тему «Право на звернення за міжнародним захистом в умовах воєнного стану».

Лекція охопила питання правового статусу іноземців; форми міжнародного захисту в Україні; процедури звернення за міжнародним захистом; міжнародні зобов’язання України у сфері міжнародного захисту.

Пані Катерина зупинила увагу не тільки на теоретичних засадах міжнародного захисту, але й поділилась власним досвідом взаємодії з органами державної влади в питаннях надання такого захисту та оскарження відмов у наданні міжнародного захисту.

Лекція викликала жвавий інтерес у здобувачів, які активно ставили запитання та отримували докладні відповіді. Лектором було проведено анонімне опитування щодо надання міжнародного захисту та надано додаткові роз'яснення по спірним питанням опитування.

Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу висловлює щиру подяку Катерині Чернілевській та БФ «Право на захист» за цікаву та змістовну лекцію і сподівається на подальшу співпрацю.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!