26 вересня 2023 р. на кафедрі міжнародного права стартував проект гостьових лекції. Здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 293 Міжнародне право мали нагоду прослухати лекцію доктора політичних наук, професора Світлани Георгіївни Денисюк на тему «Політичні технології: ефективність і особливість реалізації» на платформі ZOOM.

Світлана Георгіївна звернула увагу майбутній фахівців в сфері міжнародного права на значення політичних технологій та їх вплив на різні соціальні групи населення; методи донесення інформації до споживача; роль технологій з позитивною компонентною; досвід Європейського Союзу в сфері уніфікації політичної реклами тощо.

Незважаючи на онлайн формат завершення лекції завершилося активним обговоренням.

Кафедра міжнародного права та здобувачі вищої освіти висловили щиру подяку лектору. Адже, проведення такого формату занять, на думку студентів є додатковим джерелом знань та сприяє більш ефективному формуванню фахових компетентностей.