З нагоди Всеукраїнського тижня права та за ініціативи кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу відбулася зустріч керівника Громадської організації «Українська довіра», кандидата філософських наук Андрія Городницького із здобувачами вищої освіти спеціальності 293 «Міжнародне право» Навчально-наукового інституту права.

Андрій Городницький прочитав студентам гостьову лекцію на тему: «Політичні аспекти суб’єктності України на міжнародній арені до і під час війни». Лектор здійснив екскурс в історію становлення та розвитку суб’єктності України, зауваживши, що цей процес розпочався ще з часів Київської Русі – першої нашої держави. На жаль, українці змушені постійно вести боротьбу за суб’єктність своєї держави. Ця боротьба продовжується і сьогодні.

У своїй лекції пан Андрій розглянув комплекс питань пов’язаних з утвердженням суб’єктності України на сучасному етапі, намагався виявити причини і чинники, які гальмують ці процеси. Йшла мова й про перспективи суб’єктності України в майбутньому. Щодо цього, лектор наголосив, що ми зможемо зберегти нашу суб’єктність тільки тоді, коли будемо єдиною нацією. Наше завдання сьогодні зберігати цю єдність як ніколи!

На завершення розпочалось жваве обговорення теми лекції зі студентами. Лектор із задоволенням відповів на всі запитання здобувачів вищої освіти. Час пролетів непомітно для всіх.

Лекція Андрія Городницького та спілкування з ним залишили незабутні враження в майбутніх студентів-міжнародників.

Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу висловлює щиру подяку лектору. З нетерпінням чекаємо нової зустрічі!

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!