16 січня 2023 р. в рамках профорієнтаційної роботи кафедра міжнародного права організувала та провела онлайн-зустріч з учнями випускних класів шкіл м. Ірпеня та Києва. Захід відбувся за сприяння освітньої студії «ПростоЗНО», яка вже багато років готує майбутніх абітурієнтів до складання ЗНО та НМТ з різних предметів.

Ідея проведення такої зустрічі виникла тому, що, як виявилось, багато учнів 11 класів і досі не визначились із вибором спеціальності та закладу освіти, де б хотіли навчатись.

df

Кафедра міжнародного права поставила перед собою завдання ознайомити учнів з спеціальністю «Міжнародне право», її перевагами та перспективами.

У зустрічі зі старшокласниками взяли участь завідувачка кафедри міжнародного права к.ю.н. Олена Чернецька, доценти кафедри к.і.н. Катерина Лісова та к.ю.н. Ярослав Фокін. До заходу долучились також здобувачі вищої освіти спеціальності «Міжнародне право» Марія Мєдвєдєва та Владислав Скрипець.

У ході зустрічі учні 11-их класів отримали вичерпну інформацію про спеціальність «Міжнародне право». Говорили про можливості та перспективи професії юриста-міжнародника в сучасному світі. Майбутні абітурієнти дізнались, як проходить освітній процес на кафедрі міжнародного права, де і як організовується практичне навчання студентів.

fdk

Студенти спеціальності «Міжнародне право» ознайомили учнів з цікавим і насиченим життя в Навчально-науковому інституті права, з роботою студентського самоврядування, проєктами й заходами, які студенти провели в цьому році. Під кінець зустрічі наші гості отримали  корисні поради та лайфхаки щодо підготовки до  ЗНО (НМТ) з історії України у 2023 р.

Всім учням 11-их класів бажаємо успішно скласти Національний мультипредметний тест і запрошуємо на навчання до нас. Обіцяємо - з нами буде цікаво!