19 вересня 2023 р. в рамках «Тижня академічної доброчесності в ДПУ» на кафедрі міжнародного права відбувся науково-методичний семінар «Академічна доброчесність як фундаментальна цінність освітнього процесу та наукової діяльності» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 293 «Міжнародне право». До обговорення питань академічної доброчесності долучилися к.іст.н., доцент кафедри Катерина Сергіївна Лісова та завідувач кафедри к.ю.н., доцент Олена Василівна Чернецька.

Актуальними питаннями для обговорення стали:

• академічна доброчесність у освітньому процесі та наукових дослідженнях;
  • ознаки порушення академічної доброчесності згідно із законом України «Про освіту»;
  • принципи академічної доброчесності;
  • фундаментальні цінності академічної доброчесності та етика академічних взаємовідносин;
  • порушення академічної доброчесності суб’єктами освітнього процесу та ін.

В ході обговорення, здобувачі вищої освіти усвідомили, що для забезпечення академічної доброчесності необхідно дотримуватися наступних принципів: верховенства права, науковості, професіоналізму та компетентності, поваги і взаємної довіри, відкритості і прозорості, відповідальності за порушення академічної доброчесності.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!