pravaludt27 жовтня 2022 р.об 11:00 год в режимі онлайн з нагоди Дня організації Об’єднаних Націй та Міжнародного дня прав людини відбудеться круглий на тему: «Права людини в сучасних умовах: гуманістичний та безпековий вимір».

Організатором заходу є кафедра міжнародного права Навчально-наукового інституту Державного податкового університету.

Пріоритетні тематичні напрямки роботи круглого столу:

- загальнотеоретичні аспекти захисту прав людини  в умовах сьогодення;

- співвідношення міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права;

- правозахисні механізми захисту прав людини;

- реформування системи безпеки та можливість створення спеціального трибуналу

Робочі мови конференції:

українська, англійська

До участі запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі вищої освіти та юристи-практики.

Проведення засідання круглого столу планується в онлайн форматі на платформі Google Meet:

Посилання: https://meet.google.com/own-pmim-jqa

Щоб приєднатися з телефону, наберіть номер+1 413-341-0578і введітьPIN-код 184 136 686#

За результатами роботи круглого столу планується видання електронного збірника тез доповідей його учасників.

Заявку на участь у круглому столі та тези доповідей просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 жовтня 2022 року.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38067 407-11-04 (Чернецька Олена Василівна)

З інформаційним листом круглого столу можна ознайомитись за посиланням.