4 жовтня кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування організувала онлайн-зустріч «Академічна доброчесність в закладі вищої освіти» в рамках тижня академічної доброчесності в ДПУ для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво та торгівля».

Під час вебінару д.е.н., професор, завідувач кафедрою Слюсарева Людмила Валеріївна поділилася важливою інформацією щодо питань дотримання академічної доброчесності учасниками навчального процесу:

• нормативні документи, які регулюють питання академічної доброчесності в Державному податковому університеті;
  • поняття та основні види порушень академічної доброчесності;
  • академічна відповідальність за вчинення порушень академічної доброчесності;
  • підбірка інших корисних документів за темою академічної доброчесності, що зібрана на сайті бібліотеки ДПУ;
  • алгоритм визначення наявності плагіату у власних текстах «Чи я плагіював?».

Людмила Валеріївна наголосила, що дотримання принципів академічної доброчесності не лише формує позитивний імідж університету, але й сприяє розвитку критичного мислення та творчого підходу до навчання у студентів.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та цікаві запитання!