Вітаємо з успішним захистом Корінь Інну Сергіївну, яка 20 лютого 2024 року  успішно захистила дисертацію на тему «Регулювання трансфертного ціноутворення в процесі  забезпечення фіскальної безпеки держави» та отримала ступінь доктора філософії в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка»

Вітаємо з успішним захистом здобувача і наукового керівника - к.е.н., доцента Калач Ганну Миколаївну та весь колектив кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Державного податкового університету.

Також вітаємо голову разової спеціалізованої вченої ради - д.е.н., професора Краєвського Володимира Миколайовича, декана факультету  податкової справи, обліку та аудиту ДПУ та членів ради, зокрема, офіційних опонентів - д.е.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України Варналія Захарія Степановича, професора кафедри фінансів, КНУ імені Тараса Шевченка; к.е.н., доцента Славкову Аллу Аркадіївну, доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова КНЕУ імені Вадима Гетьмана; рецензентів - д.е.н., професора Мартиненко Валентину Віталіївну, професора кафедри публічних фінансів ДПУ; к.е.н., доцента Іванишину Ольгу Степанівну, завідувача кафедри фіскального адміністрування ДПУ, а також всю родину факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету.