29 березня на засіданні кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування було проведено презентацію та обговорення результатів дисертаційного дослідження аспірантки 4-го року навчання Марини Сокур на тему «Формування системи управління екоінноваційними проєктами розвитку регіону» у здобутті наукового ступеня доктора філософії (PhD) зі спеціальності 051 Економіка. Науковий керівник – д.е.н., професор Гурочкіна Вікторія Вікторівна.

Рецензентами дисертації виступили к.е.н., доцент Марченко Ольга Іванівна та к.е.н., доцент Новицька Надія Володимирівна.

Під час доповіді  Марина Сокур представила результати проведеного наукового дослідження, зосереджуючи увагу на питаннях стимулювання екоінноваційної діяльності регіонів.

Попередній захист результатів дисертації Марини Сокур пройшов успішно. Кафедра висловила одноголосне рішення про надання позитивного висновку щодо наукової новизни, теоретичного та практичного значення результатів її дослідження.

Вітаємо Марину та бажаємо подальших успіхів на шляху до здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD)!