17 листопада 2023 року відбулося міжкафедральне засідання кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки та кафедри митної справи та товарознавства з приводу публічної презентації та обговорення результатів дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) зі спеціальності 051 Економіка старшого викладача кафедри митної справи та товарознавства Борси Вадима Вікторовича на тему: «Регулювання ринку інтелектуальної власності при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в Україні».

Під час презентації здобувачем наукового ступеня були висвітлені отримані в процесі наукового дослідження результати. При обговорені головна увага була акцентована на питаннях регулювання ринку інтелектуальної власності, складових інтелектуального капіталу, дії митного реєстру, «паралельного імпорту» та показників роботи митниці в напрямку захисту прав інтелектуальної власності.

Попередній захист результатів дисертації здобувача пройшов успішно. Було прийняте одноголосне рішення про надання позитивного висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Борси В.В.

Вітаємо Вадима Вікторовича та бажаємо подальшого успішного захисту перед спеціалізованою вченою радою із захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії!