17 лютого відбулося засідання наукового гуртка кафедри фіскального адміністрування на тему: «Заходи податкової політики в умовах воєнного стану». Координатором зустрічі виступила доцент кафедри фіскального адміністрування Тучак Тетяна Володимирівна, яка керує напрямом науково-дослідної роботи кафедри.  На засіданні з доповідями виступили здобувачі вищої освіти – члени наукової гуртка Юлія Сіротко, Софія Чепіль, Марія Кондратюк. Юні науковці  продемонстрували широку обізнаність щодо заходів податкової політики зумовлених воєнним саном, окреслили подальші кроки післявоєнного відродження, змалювали перспективи  фіскальної стабілізації. На завершення засідання було анонсовано тематику подальших зустрічей наукового гуртка. Подібні заходи демонструють потужний науковий потенціал нашої творчої молоді, вчать бути небайдужими до долі України та сприяють формуванню професійних компетентностей майбутніх податківців.