2.04.24 р. викладачі кафедри адміністрування податків – Ірина Прокопенко та Ольга Іванишина провели заключні заняття з факультативного курсу «Податкова культура країн ЄС» для здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня вищої освіти Факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового Університету.

Факультативні заняття проводились в рамках виконання Проєкту ЄС Еразмус+ «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» 101125984 – TIEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (Грантова Угода № 101125984 -TIEU).

Курс орієнтований на формування податкової культури в Україні з огляду на досвід країн ЄС. Факультативні заняття дали змогу студентам краще зрозуміти мотиви поведінки платників податків в країнах ЄС; розвивати нові компетентності і генерувати нові знання в сфері оподаткування; оволодіти формами та методами формування податкової культури в Україні.

Сподіваємось, що слухачі курсу стануть агентами змін та будуть сприяти демократизації взаємовідносин між платниками податків та органами державної влади в країні.

Лекційні та практичні заняття відвідували студенти спеціальності «Облік і оподаткування» освітніх програм «Облік, податковий аудит та бізнес аналітика», «Податкове консультування».

Під час занять студенти активно брали участь в дискусії та обговоренні проблемних питань щодо необхідності підвищення рівня податкової дисципліни платників, етики поведінки податківців та сервісного обслуговування платників податків за європейськими стандартами.