Кафедрою фіскального адміністрування Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ в режимі он-лайн було проведено кураторську-годину для груп ОПБ-21-1, ОПБ-21-2с, ОПБ-22-5с, ФАБ-19-1, ОМП-21-1 направлену на виховання любові до Батьківщини на тему: «Українське козацтво як дух нації». 14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Вітаємо з цими знаменними святами всіх захисників України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров! Також Всіх було поздоровлено та детально обговорено особливий День для українців – свято Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Зроблено акцент на сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу та важливості пам’ятати славетних козаків та героїв України, важливістю святкування та вшанування Божої Матері Пресвятої Владичиці та її Покрову над Нашою державою.