24 листопада за ініціативи студентів першого курсу (групи ОПБ 22-3 та ОПБ 22-5с)  відбувся виховний захід до дня пам'яті жертв голодомору "Голод 33". Тема заходу: «Не маємо права забути... І чому повернення реальне в ХХІ столітті». Разом із куратором групи доцентом кафедри фіскального адміністрування Тучак Т.В. згадали ці страшні роки, та обговорили важливі питання, які постають перед нами в сьогоденні. Провели паралель між трагічними подіями, які турбують нас зараз і які відбулись багато років тому. Визнали, що і голодомор і сучасна російська воєнна агресія –це геноцид українського народу, намагання позбавити нас права на індивідуальність, самобутність та власний вибір майбутнього. Усвідомлення мотивів цих страшних подій дають нам силу протистояти інформаційному та воєнному пресингу, дарують віру в перемогу та незалежне майбутнє України!