Вийшла в світ монографія викладачів кафедри фіскального адміністрування д.е.н., професора Андрущенка Володимира Леонідовича та к.е.н., доцента Тучак Тетяни Володимирівни під назвою "Патріотизм, солідарність і справедливість в оподаткуванні"!

У монографії узагальнено і пояснено погляди представників світової та вітчизняної фінансової науки, багатогранну дію та важливість в оподаткуванні фундаментальних цінностей морально-етичної спрямованості: патріотизму, солідарності, справедливості. В прикладному аспекті на прикладах з вітчизняної та західної фіскальної практики охарактеризовано типологію та новітні феномени сучасних бюджетно-податкових реалій. Зокрема, розкрито зміст фіскальних заходів протидії наслідкам пандемії коронавірусу та оголошеної світової податкової реформи по запровадженню єдиної глобальної ставки податку на прибуток корпорацій. З’ясовано причини і призначення проектів податків за плутократичною ознакою – ще небувалого «патріотичного» податку на мільярдерів.

Виклад здійснено в проекції на ідейні, академічні та практичні задачі підготовки в Україні науково ерудованих і висококваліфікованих фахівців податкової справи.

Найперше розраховано на увагу неофітів вчення про податки – студентів і магістрантів, а також на викладачів, аспірантів, працівників податкових органів, загалом усіх, хто має інтерес до питань державних фінансів та оподаткування.

Патріотизм, солідарність і справедливість в оподаткуванні : монографія / Андрущенко В.Л., Тучак Т.В. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2022. – 188 с. ISBN 978-617-8052-98-0