Ви - сміливі, розумні, креативні, чесні, гідні. Ви - українці! А від сьогодні - дипломовані фахівці. Випуск 2022 року особливий, який увійде в історію, адже проходить в умовах воєнного стану. Участь у заході взяли в.о. ректора ДПУ Валентина Унинець-Ходаківська, проректори, представники ректорату та науково-педагогічний склад Факультету на чолі з директором Володимиром Краєвським та в.о. завідувача кафедри фіскального адміністрування Ольга Іванишина, а також почесні гості, серед яких: директор Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України Іван Романов, директор редакції газети "Все про бухгалтерський облік" Андрій  Хусід, директор ТОВ «МІК СТАРТ», Голова Комітету з фінансів і бюджету Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України Сергій Рогозний, експерт з МСФЗ, PhD, головний бухгалтер ТОВ МІК "Старт" Олена Дядун та директор Ірпінського державного коледжу економіки та права Оксана Пілевич. Адміністрація та гості заходу привітали випускників зі святом і побажали багато теплих слів, після цього відбулося урочисте вручення дипломів. Щиро вітаємо випускників з отриманням диплома бакалавра. Майбутнє належить тим, хто впевнено крокує до своєї мрії. Ви наша впевненість у світле майбутнє країни. Бажаємо нових звершень та перемог!  І з нетерпінням чекаємо на магістратурі! Всім мирного неба та щасливого майбутнього!