14 листопада 2023 року викладачі кафедри фіскального адміністрування прийняли участь у вебінарі компанії YouControl. Захід проводив фахівець ІТ-компанії YouControl, яка займається комплаєнсом, аналізом ринків, діловою розвідкою та розслідуваннями Анатолій Пясецький.

На вебінарі ознайомилися з можливостями платформи, порядком роботи та методикою перевірки бізнес-партнерів. Було на практиці продемонстровано особливості та порядок перевірки національних та міжнародних компаній, що здійснюють господарську діяльність на території України.

Ознайомившись з особливостями моніторингу, як інструментом для управління ризиками, було з’ясовано, що попередження ризиків при комплексних перевірках за допомогою інструментів YouControl є дуже ефективним способом виявлення небажаних зв’язків компаній, санкцій, збереження репутації та матеріальних активів.

Захід пройшов на високому рівні! Фахівці ІТ-компанії YouControl презентували особливості програми та збагатили викладачів новими компетенціями і новими практичними знаннями про перевірку та контроль діяльності компаній в швидкозмінюваному глобальному економічному середовищі.