03-05 жовтня 2023 року на базі навчальної лабораторії податкового консультування відбувся тренінг за участі працівників інформаційно-довідкового департаменту ДПС України з практичного навчання здобувачів вищої освіти з поглибленим вивченням спеціального програмного забезпечення.

Захід ініційовано кафедрою фіскального адміністрування факультету Податкової справи, обліку та аудиту в рамках постійної співпраці відповідно до Меморандуму про співпрацю між Державною податковою службою України та Державним податковим університетом.

Заняття проводив заступник начальника третього відділу управління Контакт-центру Інформаційно-довідкового департаменту ДПС Борисюк Роман Сергійович. На заняттях здобувачі вищої освіти ознайомились з історією становлення, функціями, завданнями департаменту; новаціями діяльності та напрямами модернізації ІДД, направленими на підвищення якості надання інформаційно-довідкових послуг платникам податків.

Факультатив був направлений у першу чергу на набуття практичних навичок майбутніх податківців. По завершенню курсу здобувачі вищої освіти пройшли підсумкове тестування.