9 листопада 2023 року на запрошення директора департаменту  трансфертного ціноутворення ДПС України  Катерини Риженкової  відбулася відкрита лекція, а також екскурсія по центральному апарату ДПС України.

Магістрам та бакалаврам кафедри фіскального адміністрування факультету податкової справи, обліку та аудиту було продемонстровано особливості практичної діяльності департаменту трансфертного ціноутворення. Студентів супроводжували гаранти магістерських та бакалаврських програм кафедри фіскального адміністрування, а також декан Факультету податкової справи, обліку та аудиту. Відбувся діалог працівників податкової служби зі  здобувачами вищої освіти. Студенти та викладачі отримали корисний досвід від проведеного інтерактивного заходу, спілкування з податківцями-практиками.  У студентів була можливість ознайомитись з специфікою роботи та напрямами діяльності департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України, що допомогло їм утвердитися у бажанні працювати в Державній  податковій службі. Висловлюємо вдячність за отриману можливість департаменту трансфертного ціноутворення та Катерині Риженковій особисто, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.