В новому навчальному році відбувся старт роботи наукового гуртка кафедри адміністрування податків! 23.09.2024 року згідно плану наукової роботи кафедри адміністрування податків факультету податкової справи, обліку та аудиту відбулось організаційне засідання наукового гуртка кафедри. Засідання організувала та провела керівник наукового гуртка – доцент кафедри Тетяна Тучак. На засіданні наукового гуртка були затверджені список членів наукового гуртка кафедри на 2024-25 н.р., затверджений план роботи гуртка на поточний навчальний рік, також відбулось  переобрання старости та секретаря наукового гуртка. Старостою гуртка обрано студентку групи ОПСБ 23-1 Юлію Шуляченко, секретарем гуртка  обрано студентку групи ОПСБ 23-1 Наталію Медвецьку.