Виробнича практика є важливою складовою частиною освітнього процесу при підготовці спеціалістів, що спрямована на надання можливостей у поглибленні теоретичних знань, набуття практичних навичок, оволодіння сучасними методами економічної та контрольної роботи.

З 28 травня 2024 року на базі навчальної лабораторії податкового консультування розпочався захист звітів з виробничої практики здобувачами трьох груп факультету податкової справи, обліку та аудиту за спеціальності 071 «Облік та оподаткування» освітньо-професійної програми «Податкове консультування».

Здобувачі проходили виробничу практику в територіальних підрозділах податкових органів, під час чого мали змогу поглибити теоретичні знання щодо механізмів та порядку нарахування податків, зборів та платежів, ведення різних форм податкової звітності.

Серед завдань практики студентами здійснено підбір статистичного та звітного матеріалу для виконання звітів, проведено аналітичну обробку зібраного інформації з наукової точки зору щодо динаміки податкових показників територіальних підрозділів податкової служби.

Таким чином, проходження виробничої практики стало цінним досвідом для подальшої професійної реалізації, зокрема у частині оволодіння новими для себе практичними навичками, роботою з документацією, її оформленням.