Згідно плану наукової роботи кафедри адміністрування податків факультету податкової справи, обліку та аудиту 24 жовтня 2024 року проведено щорічну студентську наукову конференцію «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА: ДОСЯГНЕННЯ, ІННОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ». Конференція розпочалась з привітання та вступного слова заступника декана факультету податкової справи, обліку та аудиту, канд. екон. наук, доцента Алли Савченко, завідувачки кафедри адміністрування податків, канд. екон. наук, доцента Ольги Іванишиної та заступника завідувача кафедри  адміністрування податків з наукової роботи Тетяни Тучак. Організатори конференції наголосили, що участь у наукових заходах Державного податкового університету, в тому числі наукових конференціях сприяє стимулюванню творчого потенціалу, апробації наукових досліджень, посиленню комунікації між здобувачами вищої освіти.

Під керівництвом професорсько-викладацького колективу кафедри фіскального адміністрування, студентами було подано близько 30 тез доповідей. Студенти пропонували власне бачення вирішення актуальних проблем фіскальної політики та оподаткування. Цікаві думки, жваві дискусії та отримання нового досвіду виступів дає можливість констатувати, що конференція пройшла на високому науковому рівні. Через велику активність молодих науковців, організаторам прийшлось робити важкий вибір переможців. Найбільш активно проявили себе та зайняли призові місця такі учасники конференції:

• І місце - Ваховська Аліса Андріївна, група ФБД-24-1с, з доповіддю «Цифрові платформи в адмініструванні податків: досвід Сінгапуру та можливості його адаптації в Україні» під науковим керівництвом д-р юрид. наук, професора кафедри адміністрування податків Лекаря С. І.
  • ІІ місце - Костриця Богдан Ілліч, група ФБ-23-1, з доповіддю «Фіскальна політика: досягнення, інновації та перспективи розвитку» під науковим керівництвом канд. екон. наук, доцента, зав. кафедри адміністрування податків Іванишиної О. С.,
  • ІІІ місце - Блюс Ірина Ігорівна, група ОПСБ-23-1, з доповіддю «Фіскальна політика в умовах війни» під науковим керівництвом канд. екон. наук, доцента Скоромцової Т.О.
    Дідківська Карина Олександрівна, група ФБ-23-1, з доповіддю «Роль фіскальної політики в регулюванні економіки України» під науковим керівництвом канд. екон. наук, доцента, зав. кафедри адміністрування податків Іванишиної О. С.

Отже, кафедра адміністрування податків факультету податкової справи, обліку та аудиту з вірою у майбутнє працює з нашою перспективною молоддю, наставляючи і спрямовуючи її до наукових пошуків та саморозвитку!