10 лютого 2023 року на кафедрі фіскального адміністрування відбувся захист випускних (кваліфікаційних) дипломних робіт студентів заочної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (Освітньо-професійна програма «Податкове консультування»).

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням директора інформаційно-довідкового департаменту ДПС України - Романова Івана Леонідовича. Заступник голови – в.о. завідувача кафедри, к.е.н., доцент Іванишина О.С., члени комісії: д.е.н., професор, гарант магістерської освітньо-професійної програми «Податкове консультування» Ізмайлов Я.О.; д.ю.н., професор Лекарь С.І.; секретар комісії Яруш М.В.

На захисті представлено актуальні та цікаві роботи студентів, що присвячені обліку і оподаткуванню, податковому консультуванню та аналізу. Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!