Кафедрою фіскального адміністрування ФПСОА сьогодні 22.02.2022р. проведено Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни  «Податкова система». Участь в олімпіаді взяло 58 здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Державного податкового університету.

За результатами олімпіади проведено рейтингову оцінку  теоретичних знань та практичних навичок учасників, а також визначено найкращих представників для рекомендації до участі у Другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни  «Податкова система».

Переможцями олімпіади стали:

Яворський Едуард (гр. ОПБ-18-1)  та  Сисенко Єлизавета (гр. ФБі-20-1) –  1 місце;

Сучок Олена (гр. ОПБ-18-1) –  2 місце;

Савчук Вікторія (гр. ЕКБ-19-1)  та Варважицька Тетяна (гр. ФАБ-19-1) – 3 місце.

Щиро вітаємо переможців. Бажаємо успіхів нашим студентам в подальших наукових заходах!