14.10.2024 року з профорієнтаційним візитом в Житомирську область завітала доцент кафедри адміністрування податків Ірина Прокопенко, яка зустрілась з учнями 11-х класів Хорошівського ліцею № 1 та Хорошівського ліцею № 2. Ірина Прокопенко презентувала абітурієнтам Державний податковий університет, розказала про освітні програми, на які планується набір під час вступної кампанії 2025 року. Акцентувала увагу на професії податківця та зазначила, що кафедра готує фахівців як для Державної податкової служби так і податкових консультантів, які можуть працювати в консалтингових компаніях. Окремим аспектом було виділено розвиток і відбудову незламного міста-героя України Ірпінь та відновлення навчально-матеріальної бази Державного податкового університету. Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері, учні зацікавились спеціальностями ДПУ та особливо професією податківця.