5 квітня 2024 року профорієнтаційна команда кафедри адміністрування податків ДПУ у складі заступника кафедри з наукової роботи Тетяни Тучак , викладача кафедри Тетяни Калити та випусника ДПУ Артема Калити, в рамках «PROFплатформи» Державного податкового університету провели потужні комунікативні західи у ряді ліцеїв Житомирщини.

Представники Університету презентували навчальний заклад та його унікальні освітні програми випускникам Брусилівського ліцею № 1 імені І. І. Огієнка, Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця Брусилівської селищної ради, Андрушівського ліцею №1 та Андрушівського ліцею №2 Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області.  Зустрічі пройшли в теплій та дружній атмосфері у формі бесід про податки, професію податківця та вікторіни «Майбутній податківець». Також школяри отримали відповіді на всі питання щодо особливостей вступної кампанії 2024 та орієнтири для вибору майбутньої професії.

Протягом дня було підписано 4 угоди про співпрацю із закладами середньої освіти Житомирської області.

Висловлюємо щиру вдячність начальнику відділу освіти та спорту с. Брусилів, Житомирського району, Житомирської області, Чмуневичу Миколі Іллічу та директору Андрушівського ліцею №1 Бердичівського району, Житомирської області, Мельнику Олександру Вадимовичу, за організацію профорієнтаційних заходів!