26 січня 2024 року к.е.н., доцент кафедри адміністрування податків Тучак Тетяна Володимирівна, провела онлайн-зустріч з випускними класами Комунального закладу Новоархангельского ліцею «Лідер» (Кіровоградська область). Тетяна Володимирівна презентувала бакалаврську освітньо-професійну програму спеціальності 071 «Облік та оподаткування»  –  «Податкова справа у системі державного контролю» кафедри адміністрування податків Факультету податкової справи, обліку та аудиту. Тетяна Володимирівна розповіла про Державний податковий університет, його славетну історію, сьогодення, перспективи. Акцентувала увагу на особливостях ОПП «Податкова справа у системі державного контролю», перевагах працевлаштування в органах виконавчої влади, діяльність яких координує Міністерство фінансів України. Кафедра адміністрування податків працює у напрямку популяризації спеціальності  071 «Облік та оподаткування», залучення перспективної молоді, розширення географії вступників Державного податкового університету.