Кафедрою фіскального адміністрування Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ 14-15 листопада 2022 року було проведено Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система». Участь в олімпіаді взяло 39 здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Державного податкового університету.

За результатами олімпіади проведено рейтингову оцінку теоретичних знань та практичних навичок учасників, а також визначено найкращих представників для рекомендації до участі у Другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система».

Переможцями олімпіади стали:

1 місце - Варважицька Тетяна (гр. ФАБ-19-1);

2 місце - Полянська Дар’я (гр. ПТБ-21-1) та

Тарасенко Анастасія (гр. ФБД-22-1с);

3 місце - Базильчук Лілія (гр. ФАБ-19-1) –.

Щиро вітаємо переможців. Бажаємо успіхів нашим студентам в подальших наукових заходах.