05 лютого 2024 року на кафедрі адміністрування податків розпочалися захисти кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (Освітньо-професійна програма «Податкове консультування») денної форми здобуття освіти.

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням директора інформаційно-довідкового департаменту ДПС України - Романова Івана Леонідовича. Заступник голови – д.е.н., професор, гарант магістерської освітньо-професійної програми «Податкове консультування» Ізмайлов Я.О.; члени комісії: к.е.н., доцент Тучак Т.В., к.е.н., доцент Панура Ю.В.; секретар комісії Яруш М.В.

На захист було винесені грунтовні результати досліджень студентів. Вони були присвячені актуальним питанням, проблемам і розвитку податкового консультування в Україні, веденню обліку і оподаткування на підприємствах України, а також оптимізації податкового навантаження національних суб’єктів господарювання. Були представлені цікаві доповіді з яскравими презентаціями! Велися аргументовані дискусії, де кожен студент доводив свою думку! 06 лютого 2024 року об 9-55 відбудеться продовження роботи ДЕК та буде підведено підсумки захистів кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (Освітньо-професійна програма «Податкове консультування») денної форми здобуття освіти!