В рамках політики академічної доброчесності Державного податкового університету  30 вересня 2024 року відбулася зустріч зі здобувачами освіти. Завідувач кафедри адміністрування податків, гаранти освітніх програм та куратори провели тематичні лекторії для здобувачів освіти за ОП «Податкова справа в системі державного контролю», ОП «Податкове консультування», ОП «Фіскальне адміністрування», ОП «Міжнародне оподаткування» на тему: «Рекомендації щодо уникнення можливих проявів академічної недоброчесності, їх виявлення та недопущення». Здобувачам освіти було роз'яснено сутність академічної доброчесності в Державному податковому університеті та яким чином її треба притримуватися. Було представлено презентацію з особливостями написання наукових, курсових, контрольних та дипломних робіт із збереженням академічної доброчесності. Студенти прийняли до уваги інформацію та зобов'язалися не порушувати академічну доброчесність!