11.05.2023 р. на кафедрі фіскального адміністрування факультету податкової справи, обліку та аудиту відбувся науковий семінар для викладачів та студентів на тему: «Сучасний стан та перспективи залучення в Україну  іноземних  інвестицій : фіскальний аспект».

Прокопенко Ірина Адольфівна (к.е.н., доцент) розповіла про важливість залучення в Україну прямих іноземних інвестицій засобами оподаткування.  Звернула увагу, що війна не є перешкодою для інвестиційної діяльності в Україні. Розповіла про досвід зарубіжних держав  щодо використання податкових інструментів стимулювання іноземного інвестування та наголосила, що зарубіжні інвестиції можуть відіграти важливе значення для відновлення та модернізації економіки не тільки після перемоги України, але вже навіть і зараз на звільнених від окупації ворога територіях. Викладачі та студенти взяли активну участь в обговоренні проблемних та дискусійних питань.