В рамках плану наукової роботи кафедри адміністрування податків Факультету податкової справи, обліку та аудиту й з нагоди Дня науки 28 травня 2024 відбувся науковий семінар на тему: Напрями реформування податкової політики. Куратором семінару виступила заступник з наукової роботи кафедри адміністрування податків Тетяна Тучак.  У першу чергу семінар став підсумком проведених на протязі навчального року досліджень у напрямі ініціативної кафедральної науково-дослідної роботи «Сучасні тренди наукової політики». Також  на  семінарі були висвітлені ключові етапи реформи податкової політики, закріплені у Національній стратегії доходів. В обговоренні прийняли участь завідувач кафедри адміністрування податків Ольга Іванишина, старший викладач Ольга Герасименко та інші співробітники кафедри. Наприкінці наукового семінару були окреслені перспективи подальших наукових досліджень та теми обговорень на наступний навчальний рік.