23 листопада 2022 року кафедра фіскального адміністрування представляла ФПСОА та Державний податковий університет з доповідю «ПЕРСПЕКТИВИ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ» на круглому столі, що проходив в Київському університеті ринкових відносин. Кафедру фіскального адміністрування Факультету податкової справи, обліку і аудиту було представлено в особі д.е.н., професора Ізмайлова Ярослава Олексійовича з доповіддю та презентацією. В результаті палких дискусій обґрунтовано та доведено, що цифрова економіка створює нові специфічні продукти, формує нові потреби, а швидкість і обсяг отримання інформації збільшуються з кожним днем. Розвиток глобального та локальних цифрових ринків створює сприятливі передумови для країн з високим рівнем освіти населення. Тому кожна країна знаходить у цифровізації можливості для виходу на глобальні ринки.

Становлення інформаційного суспільства на засадах цифровізації забезпечить підпорядкування економічного зростання якісним параметрам соціального та економічного розвитку. Було доведено, що подальший прогрес визначатиметься не стільки виробництвом товарів, скільки розширеним використанням інформації в умовах цифровізації.